İş İstasyonum - Konya'da iş arıyorum - Konya iş ilanları - işçi aranan siteler - İşveren girişi - Konya temizlik - Konya hasta bakıcı - Konya refakatçı - Konya çocuk bakıcısı - Konya bebek bakıcısı - Konya özel öğretmenler - Konya vasıfsız iş ilanları - Konya eleman - Konya personel - Konya'da deneyimli elemanlar - Konya'da sertifikalı elemanlar - Konya'da tecrübeli elamanlar - Bu gün yayında olan ilanlar
mobile-icon

+(90) 332 353 44 31 +(90) 553 739 50 56 +(90) 552 209 43 63

iş kur

Yaşlı-Hasta Bakıcısı

 

 

YAŞLI-HASTA BAKICISI

 

Sevgi, şefkat ve ilgilerini bizlerden esirgemeden büyütüp bu günlere ulaştıran saygın ebeveynlerimiz için İŞ İSTASYONUM ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU olarak hizmet vermekten gurur duyarız.

Sizler için temin edeceğimiz elemanlar, yaşlı ya da hasta olan anne ve babaların yaşadıkları ortama özen ve ilgi göstererek, hijyenik ortamda ve sağlık koşullarını göz ardı etmeksizin hizmet sunarlar. Bakıcı sürekli ve düzenli olarak sağlık kontrolleri ve hastaneye götürülmeleri aşamasında yaşlı anne ve babalara refakat ederler. Anne ve babaların yaşam biçimleri, ruhsal durumları bakıcılarımız tarafından değerlendirilip sağlık problemleri varsa doktor kontrolünde takip ederler. Anne ve babaların ilerleyen yaşlarından dolayı gerçekleştiremedikleri işlevsellerine yardım ederek destek olurlar. Bakım esnasında ortaya çıkan her durum karşısında olumlu bir yaklaşım gösterirler. Anne ve babaların hassas duygularını göz önünde bulundurarak onlarla pozitif iletişim kurup gönüllerini hoş tutarlar. Beslenme konusunda onların sağlığına uygun ve yiyebileceği türden yemekler yapıp sunarlar.

 

Yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, refakatçı, eğitimli, deneyimli, referanslı, güvenilir, yatılı ya da gündüz çalışma saatleri ile çalışabilecek personellerle sizi tanıştırmaktayız.