İş İstasyonum - Konya'da iş arıyorum - Konya iş ilanları - işçi aranan siteler - İşveren girişi - Konya temizlik - Konya hasta bakıcı - Konya refakatçı - Konya çocuk bakıcısı - Konya bebek bakıcısı - Konya özel öğretmenler - Konya vasıfsız iş ilanları - Konya eleman - Konya personel - Konya'da deneyimli elemanlar - Konya'da sertifikalı elemanlar - Konya'da tecrübeli elamanlar - Bu gün yayında olan ilanlar
mobile-icon

+(90) 332 353 44 31 +(90) 553 739 50 56 +(90) 552 209 43 63

iş kur

Ev İşlerine Yardımcı

 

 

EV İŞLERİNE YARDIMCI

 

Ev, villa ya da iş yerlerinize; gündelik, gündüzlü veya yatılı yerli/yabancı her şekilde;

Deneyimli, donanımlı, referanslı güven duyduğumuz elemanlarımız ile; siz değerli müşterilerimize İSİSTASYONUM.NET olarak hizmet vermekteyiz.

 

Eve Yardımcı Bayan Daha çok çalışan kadının ihtiyacı gibi görünen ev temizlik personelleri aslında günümüzde çalışmayan kadınlarında yöneldiği bir ihtiyaç halini almıştır.

Ev ile ilgili işleri yapmak ile sorumlu olmaları kişilerin sevdiklerinden ya da sosyal hayatlarından çaldıkları bir süre gibi algılanmaktadır. Doğruluk payı da yüksektir. Bir anne ev işleri ile ilgili harcadığı zaman ve enerjisini çocuğuna ayıramamakta hatta ev işlerinin sorumluluğunun getirdiği yorgunluk hissi ile kaliteli sosyal bir yaşam ve ebeveyn ilişkisi yaşayamamaktadır. Dolayısı ile ev yardımcısı talep etmek bu iş bölümü ile birlikte kendilerine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırmaktadır.

 

Ev işi personelleri o eve ait temizlik düzeninin benimsenmesi ve aile fertlerinin hijyenik koşullarda yaşamasını sağlamakla yükümlüdür. Her evin ve bireylerinin temizlik anlayışı farklı olduğundan yönlendirmelere açık , düzenli, öncelikle kendi kişisel temizliğine özen gösteren personeller ile çalışmayı talep etmek personel seçerken alınacak doğru kararlar arasındadır.