İş İstasyonum - Konya'da iş arıyorum - Konya iş ilanları - işçi aranan siteler - İşveren girişi - Konya temizlik - Konya hasta bakıcı - Konya refakatçı - Konya çocuk bakıcısı - Konya bebek bakıcısı - Konya özel öğretmenler - Konya vasıfsız iş ilanları - Konya eleman - Konya personel - Konya'da deneyimli elemanlar - Konya'da sertifikalı elemanlar - Konya'da tecrübeli elamanlar - Bu gün yayında olan ilanlar
mobile-icon

+(90) 332 353 44 31 +(90) 553 739 50 56 +(90) 552 209 43 63

iş kur

Bebek-Çocuk Bakıcısı

 

BEBEK- ÇOCUK BAKICISI

 

Günümüzde anne, baba çalıştığı için bebek-çocuk bakıcısına ihtiyaç duyuluyor. Şehirlerde bakıcı bulmak uzun bir süreç ve oldukça zor bir deneyim gerektiriyor. Referanslı, güvenilir bakıcı bulmak ise, bir hayli zor. Zamanımız çok kıymetli.

 

Kısa zamanda, uygun maliyetle, çok seçenekli, referanslı, güvenilir bakıcıları ailelerimize nasıl sunarız diye başladığımız hizmet serüvenimizde bu günlere geldik. Kimlikleri, referansları doğrulanmış, üniversiteliyse öğrenci ya da mezun olduğu teyit edilmiş, evinize en yakın civarda oturan bakıcıları size sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Rakiplerimizden bir adım daha öne çıkıyor, sizleri özel yeteneklere sahip bakıcı adaylarıyla buluşturuyoruz. Üstelik aralarında üniversitelerden mezun olmuşlar da var. Üniversite okumuş birisi neden çocuğuma baksın demeyin. İş bulamadığı için, evinize yakın oturduğu için, hobi olarak bakıcılık yapabilecek birçok aday mevcuttur.

 

Vakit, geleceğimizin teminatı olan, biricik yavrularımızı en iyi bakıcılara emanet etme vakti.