İş İstasyonum - Konya'da iş arıyorum - Konya iş ilanları - işçi aranan siteler - İşveren girişi - Konya temizlik - Konya hasta bakıcı - Konya refakatçı - Konya çocuk bakıcısı - Konya bebek bakıcısı - Konya özel öğretmenler - Konya vasıfsız iş ilanları - Konya eleman - Konya personel - Konya'da deneyimli elemanlar - Konya'da sertifikalı elemanlar - Konya'da tecrübeli elamanlar - Bu gün yayında olan ilanlar
mobile-icon

+(90) 332 353 44 31 +(90) 553 739 50 56 +(90) 552 209 43 63

iş kur

Çocuk Bakıcısı

 

ÇOCUK: ÇOCUK BAKIMI

          Çalışan ailelerin en büyük sorunlarından bir tanesi de çocuk bakmaktır. Özellikle doğumundan sonra çocuğunuzu kime emanet edeceğiniz  kaygı vericidir. Çocuklar enerji doludur. Koşmak ister , her şeyi öğrenmek ve sormak isterler. Onların bu hareketliliğine ayak uyduracak ruhsal ve kültürel yönden büyüme gelişimi önem arz etmektedir. Burada önemli olan sadece bakıcı bulmak değil; çocuğunuzu emanet edeceğiniz, eğitimli, donanımlı, titiz ve çocuğunuza hassas davranabilen , empati yapabilen donanımlı kişileri seçiyoruz.

           Bize başvuran adaylarda sorumluluk sahibi, işe zamanında gelmesi, yalan söyleyip söylememesi gibi konularda, titiz bir ön eleme yaparak sizlerin beğenisine sunuyoruz.