İş İstasyonum - Konya'da iş arıyorum - Konya iş ilanları - işçi aranan siteler - İşveren girişi - Konya temizlik - Konya hasta bakıcı - Konya refakatçı - Konya çocuk bakıcısı - Konya bebek bakıcısı - Konya özel öğretmenler - Konya vasıfsız iş ilanları - Konya eleman - Konya personel - Konya'da deneyimli elemanlar - Konya'da sertifikalı elemanlar - Konya'da tecrübeli elamanlar - Bu gün yayında olan ilanlar
mobile-icon

+(90) 332 353 44 31 +(90) 553 739 50 56 +(90) 552 209 43 63

iş kur

HAKKIMIZDA 

İsistasyonum.net, 2016 yılından beri hassasiyetle ailelerin çocuklarına yardımcı olabilecek en uygun adayları bulmasına olanak sağlayarak alanında bir ilki gerçekleştirmiş ve Konya’yı üniversiteli- liseli oyun ablası/abisi kavramıyla tanıştırarak alanında öncü ve güçlü bir kuruluş olmuştur.

 

Bu doğrultuda çocuklu ailelerin oyun ablası-abisi, saatlik bakıcı, etüt sorumlusu (ev ödevlerine-okul derslerine yardımcı), gölge öğretmen ihtiyaçlarını aday listemizde bulunan üniversiteli-liseli gençle karşılamasına yardımcı olduk.

 

2 yıldır ailelerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen çalışmayı yaptık. Binlerce ailemizi ve onların çocuklarını buluşturduğumuz eğitimli, tecrübeli oyun ablaları ve abileriyle mutlu ettik. Ailelerimizin verdiği referanslar bize güç verdi. Onların teveccühü ile Konya’da bir ihtiyaç olan çocuk, hasta, yaşlı bakıcısı, temizlik elemanı bulmaya aracılık etme hizmetini de vermekteyiz.

 

Kimlikleri, referansları, eğitimleri doğrulanmış binlerce iş arayan bebek-çocuk, yaşlı-hasta bakıcıları, temizlik ve ev işlerine yardımcı personeller ile artık hizmetinizdeyiz.